Program KuMOTProgram KuPOZProgram KuPREVSeminář KuHAD
SK partner SK

O nás…

Firma KUPROG CZ s.r.o. je tu už do roku 2008 a její hlavní náplní je zprostředkovat přístup k programům PhDr. Pavly Kuncové.

Dříve jste se s těmito programy mohli setkat pouze v rámci Ordinace klinické psychologie na Praze 4. Nyní je lze formou přihlášení na školení nebo objednávkou pomůcek využívat v širším měřítku.

Dne 16.12. 2009 jsme jako KUPROG CZ s.r.o. získali akreditaci MŠMT ČR k provádění vzdělávacích programů akreditovaných pro účely zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů (Č.j.: 29 321/2009-25). Již několik let jsme hrdi také na mezinárodní spolupráci – zatím jsou to především organizace ve Slovenské republice, výhledově plánujeme rozšíření aktivit do dalších zemích Evropské Unie.

Náš tým…

PhDr. Pavla Kuncová
zakladatelka firmy, autorka programů
“Narodila se v roce 1949. Vystudovala psychologii na FFUP v Olomouci. Jako klinický psycholog působila 15 let na psychiatrických ambulancích, několik let se aktivně věnovala sportovní psychologii (tenistům), dále pracovala v nemocnici na koronární jednotce a také s pacienty po CMP, několik let pracovala jako externista na poradně pro manželství a mezilidské vztahy. 6 let působila jako ředitelka ped. psych. poradny na Praze 4. Od roku 1994 majitelka soukromé ambulance pro děti i dospělé, v téže době začala vyvíjet terapeutické programy pro děti a dospívající. V současnosti je v důchodu, nadále je však supevizorem nových edicí a konzultantem firmy. Mezi její zájmy patří historie, literatura, hudba a cestování. Má dvě dcery.”
Mgr. Barbora Krankusová
lektorka školení, spoluautorka programů
“Dcera autorky programů, v blízkém kontaktu s filosofií firmy od samého začátku. Narodila se v roce 1981, vystudovala psychologii na FFUK v Praze, absolventka psychoterapeutického výcviku SUR. Je autorkou řady článků a nových edicí programů KUPROG, poskytuje individuální konzultace. Vychovává tři syny (všichni jsou momentálně na 1. stupni ZŠ). Dlouhodobě se zajímá se o ADHD, poruchy autistického spektra, zdravou výživu, kvalitu života dětí i dospělých a alternativní péči o zdraví. Několik let žila v zahraničí (Velká Británie, Slovensko). Mezi její zájmy patří cestování, jóga, saunování a četba.”
Mgr. Martin Krankus
koordinátor
“Narodil se v roce 1982, vystudoval religionistiku na FFUK v Praze. Pro KUPROG zajišťuje chod e-shopu, veškeré technické nezbytnosti ohledně online školení, přípravu certifikátů, tisk materiálů a podobně. V současnosti také působí jako učitel na SŠ. Žil více let v zahraničí, mezi jeho zájmy patří hudba, cestování, překlady zajímavých knih (z a do angličtiny a slovenštiny). Je ženatý, má tři syny.”
MgA. Jana Hradcová
grafická designérka, autorka vizuální části
“Narodila se v roce 1978, vystudovala obor grafického designu na FUD UJEP v Ústí nad Labem. Pro KUPROG zajišťuje grafické zpracování tiskovin, obrazové části a přípravu do tisku. Na pozici designéra spolupracovala na řadě programů s tématikou ekologie, pedagogiky, umění a designu. V současnosti také působí jako učitelka na SŠ. Mezi její zájmy patří příroda, cestování a sport.”